TOP Oprawy

Artykuły


Przeczytaj również

Stałe pozycje


Reklama

Wyszukiwarka

Sondy

17.06 - OZSK proszony o prowadzenie dopingu?

Ultras Polska Pisaliśmy wcześniej o słynnym szyciu flagi na mecz z Czechami oraz o pomyśle rozmieszczenia osób prowadzących doping. Wczoraj głos w tej sprawie zabrał Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców, który przypomina, że jeszcze 2 lata temu oferowali pomoc w zakresie opraw i dopingu. Zostali jednak zignorowani. Obudzono się dopiero podczas mistrzostw.

Poniżej oświadczenie OZSK w tej sprawie:

"Informujemy, że wbrew sugestiom redaktora Zimocha, nie jesteśmy "zawstydzeni" faktem, że prywatna firma uszyje flagę Polski.

Co więcej, jak informowaliśmy już dzisiaj przedstawicieli mediów (najwyraźniej nie zainteresowanych szczególnie tym faktem) już ponad 2 lata temu OZSK złożyło PZPN propozycję współpracy w zakresie prowadzenia dopingu i przygotowania opraw na mecze Polski na Euro 2012. Niestety, druga strona nie była zainteresowana.

Dzisiaj za to obserwujemy paniczne reakcje, jak robienie wydarzenia z zszycia kawałków materiału w prywatnej firmie czy telefony proszące o natychmiastowy przylot do Polski i prowadzenia dopingu na dzisiejszym meczu. No cóż, pozostaje tylko zacytować tekst jak widać proroczej oprawy Widzewa - "Kiedy z polskich stadionów zniknie wszelki blask, nadejdzie czas, że docenicie nas"."


Komentarze:


ULTRAS POLSKA - POLSKA SCENA KIBICOWSKA'"-->