TOP Oprawy

Artykuły


Przeczytaj również

Stałe pozycje


Wyszukiwarka

Sondy

6.07 - Kibole wracają na trybuny

polska scena kibicowskaEuroszał powoli odchodzi w zapomnienie. Do startu rozgrywek ligowych mamy jeszcze sporo czasu. Powoli jednak rozpoczynają się rozgrywki europejskich pucharów. Na pierwszy ogień poszedł Lech Poznań, którego kibice w nienajgorszej liczbie stawili się na stadionie przy ulicy Bułgarskiej na wczorajszym meczu z egzotyczną drużyną z Kazachstanu.

Na trybunach jednego ze stadionów Euro pofatygowało się opk 23 tysięcy kibiców, co na takiego rywala i środek tygodnia jest całkiem dobrą liczbą. Podobnie jak pod koniec zeszłego sezonu, także i teraz kibice zasiadający w Kotle ubrali się w odpowiednie barwy: góra na niebiesko dół na biało.

Kibice Kolejorza zaprezentowali dwa transpareny: „Krzychu trzymaj się” oraz „Sargon Pamiętamy”, skierowane kolejno do fanatyka Lecha, który musi odpocząć od spotkań piłkarskich oraz dla zmarłego kilka lat temu fotografa Lecha. Pokazane zostały także nowe fany: "Pyrlandia", "Poznaniacy" oraz "Miasto Złą Sławą Owiane". Doping Lecha na stałym, dobrym poziomie. Na pewno było głośniej niż na wszystkich meczach Euro w Poznaniu razem wziętych. W drugiej połowie zaprezentowano flagowisko.

Kibice gości oczywiścnie nie pojawili się w Poznaniu. Nie licząc kilku Kazachskich studentów z flagą narodową.

Przed meczem kibice Lecha przeprowadzili zbiórkę na oprawy. Udało im się zebrac kwotę w wysokości 16 tys. zł.

źródło: KKSLech.com
Komentarze:


ULTRAS POLSKA - POLSKA SCENA KIBICOWSKA'"-->