TOP Oprawy

Artykuły


Przeczytaj również

Stałe pozycje


Wyszukiwarka

Sondy

2.07 - Mecz o Superpuchar na stadionie Legii

ultras polskaDepartament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. poinformował, że mecz Superpucharu Polski pomiędzy Legią a Śląskiem rozegrany zostanie 12 sierpnia 2012 w Warszawie, na stadionie Legii.

Pierwszy mecz miał odbyć się 12 lub 13 lipca, a rewanż 12 sierpnia. "Bardzo szybko okazało się, że w pierwszej połowie lipca stadion w Warszawie nie będzie jeszcze gotowy do rozgrywania zawodów piłkarskich po wymianie murawy, a stadion we Wrocławiu został wynajęty przez operatora na inną imprezę komercyjną. Zgodnie z informacją otrzymaną od przedstawicieli Śląska, nie było też żadnej pewności, że w połowie sierpnia wrocławski obiekt będzie już w pełni dostosowany po turnieju UEFA Euro 2012 do przyjmowania zorganizowanych grup kibiców gości. Organizacja tego wydarzenia bez kibiców jednej z drużyn nie byłaby dobrym rozwiązaniem" – przyznaje w rozmowie z PAP Marcin Stefański, dyrektor Departamentu Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA.

Ostatecznie Śląsk Wrocław zgodził się na rozegranie jednego meczu, gdzie gospodarzem praktycznie będzie Legia.

Poinformowano również, że zaległy mecz Superpucharu pomiędzy Wisłą a Legią nie zostanie już rozegrany.

Dochodzi więc do sytuacji, że wybudowaliśmy nowe, efektowne obiekty na Euro a w praktyce nie można rozegrać na nich tak prestiżowych meczy jak np. finał Pucharu Polski lub Superpuchar. Parodia...

źródło: Legionisci.com
























Komentarze:


ULTRAS POLSKA - POLSKA SCENA KIBICOWSKA



'"-->