TOP Oprawy

Artykuły


Przeczytaj również

Stałe pozycje


Wyszukiwarka

Sondy

27.06 - Co zrobić z sektorówką z Wrocławia?

polscy kibice Co zrobić z wielka polską flagą uszytą specjalnie na mecz Polska - Czechy we Wrocławiu zastanawiali się twórcy pomysłu uszycia tej sektorówki. Wszak kosztowała 45 tys. złotych więc szkoda by było się jej pozbywać. Wymyślono więc, że jeszcze raz zostanie rozwinięta na stadionie narodowym podczas Euro. Ale przecież my już nie gramy na Euro - pomyślą kibice. My nie, ale grają Niemcy z Włochami i właśnie na tym spotkaniu, w ramach podziękowań dla kibiców ma zostać rozwinięta sektorówka.

- Jesteśmy w "blokach startowych". Czekamy na zielone światło ze strony UEFA. Flaga jest przygotowana w Gliwicach, samochód i opakowanie też. Czekamy na zgodę i wtedy przewieziemy ją do Warszawy. To ta sama flaga, która była we Wrocławiu, wzbogacona o podziękowania dla kibiców podczas ostatniego meczu EURO w Polsce – powiedział Aleksander Goldschneider z zarządu warszawskiej firmy SICO Polska, która współpracuje w gliwicką drukarnią.

Tylko komu tu dziękować? Niemcom, którzy w Polsce zagrali jeden mecz. Czy Włochom, którzy przyjechali na Euro w bardzo skromnej liczbie. A może kibicom Polski, których doping był bardzo przeciętny?

Swoją drogą to ciekawe jak będą wyglądać te podziękowania. Bo jeśli zostaną naszyte na fladze to będzie to głupota. Jeszcze nie jeden mecz kadry na Narodowym się odbędzie, niech ta flaga zostanie schowana gdzieś w magazynie, i na meczach reprezentacji można ją rozciągnąć podczas hymnu. Póki ultrasi nie wrócą na mecze naszych "Orłów" będzie to zawsze jakiś ciekawy motyw.

A z tymi podziękowaniami to już przesada. Gniewino dziękuje Hiszpanii, Hiszpania Gniewinowi, Wieliczka Włochom, kibice kibicom... Wszystko fajnie, tylko po co to wszystko tak nagłaśniać? Co chwila w TV puszczaja te same teksty zagranicznych kibiców jaka ta Polska jest fajna i na pewno tu wrócą. No cóż... Polska jest fajna, ale puszczanie tego co chwile i wchodzenie w tyłek wszystkim wkoło, żeby tylko byli powiedzieli, że jest super jest już trochę męczące. Czy naprawdę aż tak musimy się dowartościowywać, że jak Ronaldo wspomni, ze jest zadowolony w miejsca pobytu to wszystkie stacje cały dzień o tym trąbią?

Odbiegłem trochę od tematu flagi, więc na koniec prawdziwe prezentacje, prawdziwych Ultrasów na meczach reprezentacji:


Komentarze:


ULTRAS POLSKA - POLSKA SCENA KIBICOWSKA'"-->