TOP Oprawy

Artykuły


Przeczytaj również

Stałe pozycje


Wyszukiwarka

Sondy

25.06 - Polskie drużyny poznały rywali w Europejskich Pucharach

polscy kibice Ciekawy wyjazd szykuje się kibicom Śląska Wrocław, w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów. Wrocławianie w II rundzie eliminacyjnej zagrają z Buducnostem Podgorica (Czarnogóra). Będzie więc mozliwość przetestowania akustyki na stadionie, na którym już we wrześniu swój mecz eliminacyjny do MŚ rozegra reprezentacja Polski. Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie 17 lub 18 lipca w Czarnogórze. Rewanż tydzień później we Wrocławiu

Dużo gorzej pod względem kibicowskim wylosował Lech Poznań. Drużyna z Wielkopolski uda się do odległego Kazachstanu na mecz z Żetysem Tałdykorgan, który zdobył wicemistrzostwo kraju. Miasto Tałdykorgan jest jednym z najbardziej wysuniętym na wschód miastem Kazachstanu. Znajduje się praktycznie przy samej granicy z Chinami. Lech pierwszy mecz rozegra u siebie już 5 lipca. Rewanż tydzień później.

Dopiero od drugiej rundy kwalifikacyjnej LE rozgrywki rozpocznie warszawska Legia. Jej kibice nie mogą narzekać na losowanie. Wojskowi zm ierzą się ze zwycięzcą pary Metalurgs Lipawa (Łotwa) - La Fiorita (San Marino). Kibiców czeka więc albo bliski wyjazd do Łotwy (od razu przypomina się słynne Wilno;)) albo wycieczka do słonecznego San Marino nad Morze Adriatyckie.

Od II rundy rozgrywki rozpocznie również Ruch Chorzów, który zmierzy się ze zwycięzcą pary Birkirkara FC (Malta) - FK Metalurg Skopje (Macedonia). Najprawdopodobniej więc kibice Niebieskich będą mogli zwiedzić gorące Bałkany.

Pierwsze mecze II rundy LE rozegraną zostaną 19 i 26 lipca.Stadion i kibice w Podgoricy: ultras

ultras
Komentarze:


ULTRAS POLSKA - POLSKA SCENA KIBICOWSKA'"-->