TOP Oprawy

Artykuły


Przeczytaj również

Stałe pozycje


Wyszukiwarka

Sondy

23.06 - Okocimski walczy o grę w Brzesku

polscy kibice Włodarze miasta Brzeska próbują zrobić wszystko, aby kibice miejscowego klubu - Okocimskiego mogli oglądać mecze 1. ligi na swoim stadionie. Burmistrz miasta - Grzegorz Wawryka zadeklarował przeprowadzenie szeroko zakrojonych prac modernizacyjnych na stadionie miejskim. Większość ma zostać sfinansowana z budżetu miasta. Część pieniędzy będzie musiał wyłożyć również klub. Do PZPN wpłynęło już pismo, określające zakres i szczegółowy harmonogram prac jakie mają zostać wykonane na stadionie.

- Sądzę, że po otrzymaniu pisma komisja licencyjna PZPN będzie miała argumenty do przyznania nam warunkowej licencji. Powinna, mając gwarancję magistratu, łaskawym okiem popatrzeć na nas, beniaminka I ligi. Moim marzeniem zawsze był awans i rozgrywanie spotkań w naszym mieście. Oczywiście, "dmuchamy na zimne" i na wszelki wypadek przygotowujemy wariant zastępczy. Zrobimy jednak wszystko, aby piłkarskie mecze rozgrywać w naszym mieście, na naszym stadionie - mówi prezes klubu Czesław Kwaśniak.

Jako alternatywę działacze Okocimskiego zaproponowali stadion Hutnika w Krakowie, na którym mieliby rozgrywać swoje spotkania w razie nieprzyznania licencji obiektowi w Brzesku.

źródło: ekstraklasa.net

ultras

ultras
(fot. okocimski.com)
Komentarze:


ULTRAS POLSKA - POLSKA SCENA KIBICOWSKA'"-->