TOP Oprawy

Artykuły


Przeczytaj również

Stałe pozycje


Reklama

Wyszukiwarka

Sondy

16.06 - "Skrzydlate Świnie" we Wrocławiu

Polska Scena Kibicowska Obudził się nagle cały kraj, że naszej kadrze brakuje prawdziwego dopingu. Najpierw postanowiono uszyć flagę, o czym pisaliśmy wcześniej. Dzisiaj przeczytałem, że na stadionie, na polskich sektorach rozstawieni będą wynajęci bębniarze oraz koordynatorzy dopingu. Pytam po co?

Nie żebym wyszedł na marudę, że najpierw mówie, że dopingu brak, a teraz, jak ktoś chce coś zrobić to też źle. Jestem jak najbardziej za równym dopingiem i fladze na sektorze. Ale to musi być spontan, ktory wychodzi z serca kibica, a nie narzucony przez wynajętych ludzi. Tak samo jest z flagą. Od dwóch dni bębnią jaka ta flaga będzie ogromna, piękna i wogóle... Wszyscy się nakręcą wcześniej i efektu nie będzie bo każdy wie co i jak. Efekt by był wtedy, gdyby nikt o tym wcześniej nie wiedział. Tak działają prawdziwi kibice, przygotowując oprawy w ukryciu by efekt i zaskoczenie były jak największe.

Niestety to wszystko przypomina powoli kibiców z filmu "Skrzydlate Świnie" gdzie prezes klubu wynajął sobie kibiców i osoby, które nimi będą kierowały. Nie tędy droga.


Żeby nie było, na stadion idę i gardło będę zdzierał... Naprzód POLSKO!!!!

Komentarze:


ULTRAS POLSKA - POLSKA SCENA KIBICOWSKA